Apie mus

Sodyba „Atotrūkis“ yra įkvepianti vieta jūsų kūnui, protui ir sielai. Čia galima pasimėgauti ramia gamta, atsipalaiduoti, grožėtis ežeru, žaliuojančiomis pievomis ir mėgautis poilsio laiku.

Sodyboje yra pagrindinė „Didžioji” vila, kurioje talpinama 17 žmonių, taip pat du keturviečiai namukai, skirti mažesnėms šeimoms ar draugų grupelei. Viskas, ko reikia patogiam apsistojimui, yra suteikta.

Teritorija yra erdvi ir žalia, su daugybe vietų, kur galima pažaisti krepšinį ar tinklinį. Vaikų žaidimų aikštelė su čiuožykla ir supynėmis suteikia smagų laiko praleidimą mažiesiems svečiams. Be to, sodyboje yra trys pavėsinės, kuriose galima atsipalaiduoti ir mėgautis gamtos grožiu.

Atskiras pirties pastatas “Ežero SPA“ su pirtimi ir kubilu, kuriame galima mėgautis vaizdu į ežerą, suteikia puikią galimybę pasimėgauti tradicinėmis lietuviškomis pirties procedūromis.

Didelė teritorija leidžia svečiams mėgautis žalia gamta ir pasirinkti sau patinkančias poilsio formą. Visas sodybos kompleksas yra tinkamas tiek šeimoms su vaikais, tiek mažesnėms ar didesnėms draugų grupėms.

Mūsų Paslaugos

Scroll to Top